Výklopná křídlová vrata plechová

Výhodou výklopných garážových vrat stabilní a odolná konstrukce, která zaručuje tichý, efektivní chod a dlouhodobý provoz. Rám a křídlo vrat jsou zhotoveny z pozinkovaných ocelových profilů.Vnější křídlo vrat je vyplněno horizontálně nebo vodorovně profilovaným (pouze v případě, že nejsou k dispozici další vstupní dveře) trapézovým plechem v různém barevném provedení. To umožňuje přizpůsobit barvu dveří k fasádě budovy nebo zastřešení.Existuje možnost izolace a utěsnění vrat (vnitřní PVC panely, uvnitř polystyrenová pěna o tloušťce 20 mm, těsnění), co zajišťuje lepší tepelnou izolaci a výrazně snižuje náklady na vytápění.

Správně zvolené a upravené pružiny (v krytech) umožňují snadné zvedání vrat a při zavírání chrání před náhlým pádem. Rovnoměrný pohyb křídel zajišťují samonosné válce a jistotu efektivního zamykání dveří zaručuje západkové zavírání.

Na přání zákazníka můžeme instalovat vstupní dveře do křídla vrat a umožnit vstup do místnosti bez otevření celých vrat.

Další osvětlení garáže, která nemá okna, zajišťuje prosklení v křídlech našich vrat.

Křídlová plechová vrata jsou vyráběna na zakázku, přičemž se vrata přizpůsobují již existujícímu garážovému otvoru. Nabízíme Vám produkt vyznačující se kvalitní výrobou, odolností, stabilitou, praktickým a bezpečným používáním.

Existují různé možnosti použití profilu, stejně jako použití doplňků ve formě: světlometů, ventilačních mříží, dodatečných zámků podle přání zákazníka.

VÝKLOPNÁ GARÁŽOVÁ VRATA
VÝKLOPNÁ GARÁŽOVÁ VRATA
VÝKLOPNÁ GARÁŽOVÁ VRATA
VÝKLOPNÁ GARÁŽOVÁ VRATA