Sekční garážová vrata

  • Nejdelší záruka na trhu 11 let
  • Výborné tepelně-izolační vlastnosti
  • Sekce vždy o tloušťce 40mm
  • Možnost vlastního designu

Sekční garážová vrata jsou v dnešní době nejpoužívanějším typem garážových vrat. Vrata jsou složena ze sekcí o výšce 500, 555 nebo 610 mm, které vyjíždějí ve vodicích kolejnicích pod strop. Sekční garážová vrata mohou být vybavena motorem s dálkovým ovládáním a příslušenstvím, jako jsou integrované vstupní dveře, různé druhy okének, madla, kliky a další prvky.

Provedení:

  • Hladký , Lamela, Drážka, V-Profil, Kazeta, RSV, Design Alu SW
  • Integrované vstupní dveře
  • Okna, zámky, madla
  • Vlastní dekor ( barva RAL, kašírovaná folie, potisk DURA PRINT )

VRATA DESIGN HLADKÝ

Toto provedení vrat si svým moderním a luxusním vzhledem získává stále více příznivců. Vrata vyrobená z panelů bez prolisů doplňují moderní architekturu stavby. Výhodou je jednoduchost, praktičnost a snadná údržba. Hladký design umožňuje aplikaci široké škály barev dle vzorníku RAL a všech imitací dřeva i barevných fólií při využití technologie kašírování. Tento typ panelů je také nejvhodnější pro potisk technologií DURA PRINT. Hladký panel je ideální pro využití nerezových dekorů a nejrůznějších tvarů designových okýnek.

VRATA DESIGN DRÁŽKA

Garážová vrata se středovou drážkou jsou stále vyhledávanějším představitelem moderního designu garážových vrat. Jejich předností je praktičnost a jednoduchost. Středová drážka vytváří opticky jasné a pravidelné linie a tím doplňuje moderní design Vašeho domu. Na panel se středovou drážkou, který je buď hladký nebo se strukturou woodgrain, lze aplikovat širokou škálu barev dle vzorníku RAL nebo potisk DURA PRINT. Vrata se středovou drážkou se výborně hodí pro použití technologie kašírování. Při výběru kterékoliv imitace dřeva nebo barevné fólie je panel vždy hladký.

PROVEDENÍ LAMELA

Garážová vrata s designem lamela jsou představitelem klasického designu a tradičním původním typem vrat. Díky jasným liniím se hodí ke každému typu domu a zdiva. Lamelová vrata jsou standardně dodávána v bílé barvě s povrchem woodgrain, stucco nebo hladkým. Na přání zákazníka je možno použít jakoukoli barvu dle vzorníku RAL nebo potisk DURA PRINT. Použití lamely s hladkým povrchem umožňuje aplikaci technologie kašírování panelu, což výrazně rozšiřuje nabídku imitací dřeva i barevných odstínů.

VRATA DESIGN V-PROFIL

V-profil je novým typem panelu, který na první pohled zaujme svým neotřelým designem. Jemné prolisy o šíři 8 mm nebo 16 mm vytváří elegantní perspektivu, která se harmonicky snoubí s moderní architekturou domu. Povrch panelu je vždy hladký. Je standardně dodáván v několika základních barvách bez příplatku a umožňuje aplikaci široké škály barev dle vzorníku RAL i potisk DURA PRINT.

VRATA RSV

Renovační systém vrat umožňuje vyměnit stará dvoukřídlá nebo například výklopná vrata za nová sekční vrata bez nutnosti vybourávání starých zárubní, což může v některých případech uspořit nejen spoustu času, ale i finančních prostředků.

VRATA DESIGN ALU SW

Hliníková celoprosklená vrata se v současné době stále častěji vyrábějí i pro privátní použití, jelikož k určitému typu moderních domů se opravdu hodí výborně. Hliníková vrata pro privátní použití jsou samozřejmě vyrobena z profilů s ochranou proti sevření prstů a hliníkové rámy mohou být buď eloxované, lakované dle vzorníku RAL, potištěné technologií DURA PRINT nebo kašírované libovolnou fólií.